רוב חיינו אנו מבלים במקום העבודה. כיצד ניתן ליצור מקום עבודה בריא, הרגשה נפלאה ואוויר נקי ע”י חיקוי הטבע ותהליכיו? בתקופה הנוכחית, בתהליך האורבניזציה וההתנתקות מהעולם הטבעי יש נטייה ורצון של האדם לתת לטבע יותר מקום בחייו בדרך שמפצה על הריחוק מהחיים בטבע כפי שהורגל בעבר, דרך אחת מהן היא לקנות צמחים למשרד.

כיום סביבות העבודה לא נותנות לנו הרגשה ביופילית – ביופיליה Bio טבע – Philia אהבה (יוונית) תחושות שכל-כך חשובות לנו. כמות האנשים בכל משרד, חלונות סגורים, חיסכון באנרגיה, כל אלו יוצרים סביבות עבודה מאתגרות שאנו בעזרת טכנולוגיה מתקדמת מנסים לחברם שוב לתהליכי הטבע ולתת לו ביטוי גדול יותר בחיים התובעניים של העולם המודרני וכמובן של הסביבה האורבנית.

צמחים למשרד

בעזרת תהליך פוטו סינתזה מתקדם ושילוב של צמחים חיים וחומר שנקרא TIO2 הנמצא במוצרי החברה, יצרנו פילטר טבעי לטיהור אוויר ע”י צמחים למשרד, המטהר כ-95% מהמזהמים בתוך המבנה הסגור. אנו משתמשים בחיישנים ייחודיים, המודדים את רמת הזיהום וכאשר רמת הזיהום עולה, מערכת טיהור האוויר נכנסת לפעולה, שואבת אליה את החלקיקים המזהמים ופולטת חמצן טהור לחלל המבנה. בנוסף, צמחים למשרד או קיר ירוק בתוך המבנה מספק בידוד אקוסטי וטרמי והגנה מפני קרינה אלקטרומגנטית.

עיצוב קירות למשרדים

הקיר הירוק אינו תופס מקום רב ורוחב מודולי השתילה הינו 10 ס”מ בלבד. ניתן להשתמש בביו פילטר בתוך או מחוץ למבנה וניתן לאפיין מוצר בהתאם לדרישות הלקוח וסוגי המזהמים אותם רוצים לנקות.

מחקרים מראים כי נוכחות של צמחים למשרד ובעיקר קירות ירוקים במקומות העבודה מפחיתות את היעדרות העובדים ב- 10% ומקדם בריאות, שמחה וחיזוק הקשר הרגשי למקום העבודה.

צמחים למשרד, ירוק וטבעי עושה טוב לנשמה ולעיניים…

מרפסות

הטבע בהישג ידך

לפרטים נוספיםלפרטים נוספים

בתים פרטיים

גינה גדולה בשטח קטן

לפרטים נוספיםלפרטים נוספים

מוניציפלי

להחזיר את הטבע לעיר

לפרטים נוספיםלפרטים נוספים

חיפוי מבנים

חיפוי מבנים לאיכות חיים

לפרטים נוספיםלפרטים נוספים