מאמרים

צביעת דירות בשילוב קירות ירוקים לעיצוב ייחודי

By יולי 11, 2017 No Comments

עיצוב הדירה היא אחת המשימות המהנות והמאתגרות ביותר שיש. לכל אדם יש את הסגנון העיצובי שלו אותו הוא רוצה לבטא בעיצוב הבית. ישנם אנשים המעדיפים סגנון עיצוב מודרני ונקי יותר, בעוד אחרים מעדיפים את הסגנון הכפרי והירוק יותר. בכל מקרה, חשוב להבין כי האלמנט החשוב ביותר בעיצוב הבית החדש, הוא צביעת הקירות.

צביעת דירה חדשה מקבלן נחשבת לאחת הפעולות החשובות ביותר שתעשו, היות והצבע והטקסטורה שתבחרו, הם אלו שיקבעו את האווירה בבית. צבעים בהירים מעניקים בדרך כלל תחושה נינוחה ורגועה יותר, בעוד צבעים עזים וחזקים יותר מעניקים אווירה מעוררת יותר. חשוב לזכור כי חדרים קטנים מומלץ לצבוע בצבעים בהירים, על מנת להעניק להם אשליה של מרחב רב יותר, היות וצביעתם בצבעים כהים יותר תדגיש את הצפיפות של החדר.

קיר ירוק

הטרנדים החמים ביותר בשוק

היום ניתן לראות טרנד חזק של חזרה למקורות. יותר ויותר אנשים בוחרים לעצב את ביתם בהשראת חומרים מהטבע, דבר שיכול להתבטא בצבעים עמוקים ועמומים יותר, טקסטורות המעניקות מראה טבעי לקיר ועוד. אחד הטרנדים החמים ביותר בשוק הוא יצירת גן אנכי מצמחים טבעיים על אחד מקירות הבית. ניתן כמובן לבחור כמעט בכל סוג של צמח או פרח בצבעים שונים.

אין ספק כי קיר ירוק מסוג זה, יוכל להשתלב בצורה מושלמת בתוך עיצוב הבית, ולהעניק לו מראה ייחודי ומקורי במיוחד. ניתן לשלב קיר ירוק כחלק מעיצוב כפרי וטבעי, ואף להוסיף אותו בתוך העיצוב המודרני והנקי בתור ניגוד מעניין שיתפוס את העין. שאר קירות הבית ניתן לצבוע בשילוב מעניין של צבעים, תוך שימוש בגימור מבריק או גימור מאט על מנת להדגיש את העיצוב.

טיפים נוספים לצביעת קירות הבית

למעשה, אין זה משנה אם מדובר על צביעת דירה בסיום שכירות או על צביעת דירה חדשה מקבלן, בשני המקרים יש צורך לבצע עבודה מדויקת ונקייה. כמובן שכאשר מדובר על דירה שכורה, ההשקעה תהיה נמוכה יותר, מאשר כשמדובר על הבית הפרטי שלכם. מי שנכנס לדירתו החדשה, ירצה ככל הנראה להשקיע בה על מנת להפוך את הדירה לבית שכיף לחזור אליו. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות טקסטורות מיוחדות המדגישות את העיצוב המיוחד של הבית.

אנשים רבים בוחרים להשתמש בטיח צבעוני למשל, על מנת ליצור טקסטורה מיוחדת וייחודית על קירות הפנים שלהם. אופציה נוספת היא להשתמש בצביעה דקורטיבית המעניקה אפקט של בד לכל הקיר. אנשים רבים בוחרים באפקט הבטון על מנת להעניק לקירות הבית שלהם אווירה קרירה ומקורית יותר. לא חשוב מהו הגימור או הטקסטורה המועדפת עליכם, העיקר שהדירה תעניק לכל מי שנכנס אליה תחושה של בית וחמימות.