משתלת רמות א.ג.מ. בע”מ ח.פ. 514298058 (“החברה”, “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”) מחויבת בפרטיות הלקוחות והמשתמשים באתר זה.

מדיניות פרטיות זו (יחד עם תנאי שימוש שלנו) עוזרת לכם להבין אילו סוגי מידע אנחנו אוספים כאשר נעשה שימוש בשירותים שאנחנו מציעים. כמו כן, איך אנחנו משתמשים במידע, שומרים אותו, משתפים ודואגים לאבטחת המידע.

ברגע שאתם משתמשים באתר שלנו אתם מסכימים לתנאים של מדיניות פרטיות זו. אם אתם מתבקשים לספק מידע מסוים שבו אתם יכולים להיות מזוהים בעת שימוש באתר, אתם יכולים לסמוך ולהיות בטוחים שזה רק ישמש בהתאם להצהרת פרטיות זו.

המידע שאנחנו אוספים

החברה מאפשרת לכם להשאיר פרטי התקשרות לצורך קבלת הצעת מחיר או יצירת קשר עמכם בקשר עם השירותים שאנחנו מציעים. בעת השארת פרטי ההתקשרות, אנחנו מקבלים מכם את המידע האישי שלכם שכולל את השם שלכם, מספר הטלפון שלכם, כתובת דואר אלקטרוני, ועוד.

בנוסף, אנחנו אוספים מידע נוסף באמצעות רשתות חברתיות, טלפון, העברת מסרים, אירועים וערוצי תקשורת נוספים. המידע עשוי להיות הקלטה קול ווידיאו, לוג שיחות, מספרי טלפון שהתקשרתם או התקשרו אליכם ומסמכים נוספים.

כמו כן, אנחנו אוספים מידע לגבי הדפדפנים והמכשירים שאיתם אתם עושים שימושים באתר או בשירותים שאנחנו מציעים. המידע כולל מזהים ייחודיים כגון סוג הדפדפן, סוג המכשיר, מערכת ההפעלה, שם רשת האינטרנט, שפת הדפדפן, כתובת IP, מיקום גאוגרפי, טווח גילאים, מגדר, תאריך ושעה והגורם המפנה.

בנוסף לכך, אנחנו אוספים מידע לגבי הפעילות שלכם באתר. המידע הזה משמש אותנו להבין אם אנחנו מציגים תוכן איכותי עבורך. המידע עשוי לכלול: מילות מפתח שחיפשתם, סרטונים שצפיתם, אינטרקציה עם תוכן והאתר, התגובות שלכם, אינטרקציה עם מודעות שלנו, פעילות המרות ופעילות של אתרים נוספים שמקבלים שירותים מאיתנו.

מדוע אנחנו אוספים את המידע?

אנחנו משתמשים במידע שאנחנו אוספים על ידי השירותים שאנחנו מציעים למספר סיבות עיקריות:

אספקת השירותים שלנו – אנחנו משתמשים במידע שאנחנו מקבלים מכם על מנת שנוכל לספק את השירותים שלנו עבורכם, הן על ידי מתן הצעת מחיר או יצירת קשר עמכם.

שיפור השירותים שלנו – אנו משתמשים במידע על מנת שנוכל להבין האם התוכן שאנחנו מספקים עונה על הצורך שלכם.

מדידת ביצועים – אנו משתמשים במידע על מנת שנוכל להבין באיזה אופן נעשה שימוש באתר. דבר שעוזר לנו לשפר את הביצועים שלנו.

יצירת קשר עתידי איתכם – אנחנו משתמשים במידע על מנת שנוכל ליצור איתכם קשר בעתיד ולהציע לכם שירותים נוספים.

הגנה על החברה והמשתמשים שלנו – אנחנו משתמשים במידע כדי שנוכל לפעול להגנה עלינו ועל הלקוחות והמשתמשים שלנו, הן עקב בעיות אבטחה, ניצול לרעה או בעיות אחרות.

בעת שאנחנו אוספים מידע, אנחנו משתמשים גם בשירותים שונים שמספקים לנו שירותי עיבוד נתונים או בקרת נתונים כדוגמת שירותי אנליטיקס שונים (GOOGLE ANALYTICS) שירותי אבטחה, ניהול פניות ושירותי פרסום שונים.

אנו עשויים להשתמש במידע שנאסף עליכם על ידי ספקי שירות או על ידינו על מנת להציג לך תוכן מותאם ומודעות בעת שאתם גולשים באינטרנט, מחפשים במנועי חיפוש או מבקרים ברשתות החברתיות. ייתכן שתראו מודעה של החברה מפני שהשתמשת בשירותים שלנו על ידי גלישה באתר או אספקת הפרטים האישיים שלכם.

בקרה על המידע שלכם

מידע שנאסף על ידינו הוא מידע שאתם העברתם לנו דרך האתר שלנו או דרך אמצעים תקשורת אחרים. על כן, אתם יכולים להחליט איזה מידע אתם רוצים לספק לנו בהתאם למתן השירות. כמו כן, תוכלו לבקש העתק מהמידע שיש ברשותנו אודותכם.

מידע שנאסף על ידי שירות חיצוני כדוגמת שירותי אנליטיקס ומודעות על ידי GOOGLE, FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN ושירותים נוספים רבים. אתם יכולים לקבוע איזה מידע נוכל לאסוף עליכם על ידי הגדרה בכל אחד מן השירותים שאתם משתמשים בו.

אנחנו עשויים להסיר מידע שלכם מהמאגרים שלנו אם ביקשתם זאת, אם המידע שלכם לא רלוונטי יותר ואיננו זקוקים לו יותר או אם נוצר מצב שאנו נאצלים למחוק את המידע מטעמי בטיחות ואבטחה.

שירותים חיצוניים מספקים לכם כלים שבאמצעותם ניתן למחוק את המידע שהם מספקים לנו אודותכם, זאת יש לגשת ישירות אליהם.

שיתוף המידע שלכם

החברה לא משתפת את המידע שלכם עם אנשים, גופים או חברות נוספות מחוץ לחברה שכוללת חברות אם, בת, אחות או חברות קשורות אחרות. זאת למעט המקרים הבאים:

קיבלנו את הסכמתכם – אם נתתם לנו הסכמה להעביר את המידע האישי שלכם לשירותים אחרים, נוכל לעשות זאת.

עיבוד נתונים – אנו עשויים לספק מידע אודותיכם לגופים, חברות או אנשים שאנחנו סומכים שהם יעבדו אותו עבורינו על פני תנאי מדיניות זו. לדוגמה, ספקי שירות לקוחות ומערכות נוספות.

נושאים משפטיים – אנו עשויים להעביר מידע אם נדרשנו על פי חוק, צו או הליך משפטי וזאת כדי לציית לדין.

אבטחת המידע שלכם

חברתנו משתמשת בתקני אבטחה אשר מגנים על המידע שאתם מספקים לנו או בעת שימוש באתר או בשירותים שלנו. המידע האישי שלכם מאובטח במערכות סגורות שיש להם גישה רק לעובדי החברה או לשירותים שמעבדים את המידע עבורינו. כולם כפופים לחובת הסודיות זאת להגברת האבטחה ולמניעת זליגת הנתונים. במקרי הפרה, אנו עשויים לנקוט בהליכים משמעותיים כלפיהם. מקומות בהם אנו אוספים מידע רגיש (כגון נתוני כרטיס אשראי), מידע זה מוצפן ומועבר אלינו בדרך מאובטחת. כל המידע שאתה מספק לנו באמצעות דואר אלקטרוני או מהאתר שלנו מאוחסן בשרתים המאובטחים שלנו או בשרתים המאובטחים של צדדים שלישיים המורשים על ידינו.

הערות

מדיניות זו חלה על כל השירותים שאנו מציעים. מדיניות זו עשוייה להשתנות מעת לעת ואיננו מתחייבים לעדכן אתכם על שינויים. עם זאת, באפשרותכם לבקר בדף זה מעת לעת.

מעודכן נכון למרץ 2019.